Advokátska kancelária

JUDr. Ing. Michal JUHÁS


E-COMMERCE

Naša advokátska kancelária JUDr. Ing. Michal Juhás je pripravená obsiahnuť rýchlo sa meniaceho odvetvia a môžu Vám pomôcť vybudovať obchodné stratégie a úspešne Vás previesť cez spleť predpisov internetového podnikania (poskytovanie tovarov a služieb cez internet).

Pomôžeme Vám vyriešiť problémy web dizajnu, navrhovať katalóg on-line obchodných podmienok, podmienok webhostingu, auditu. Poskytneme Vám proaktívne, obchodne i cenovo dostupné riešenia pre každú etapu Vášho podnikania.

Sme si vedomí možných úskalí on-line obchodovania, avšak držíme krok s najnovšími technologickými inováciami a trendmi, ako aj s právnymi predpismi týkajúcimi sa internetového obchodu. Za správneho použitia predpisov regulujúcich on-line obchod, on-line marketingu a osobných údajov vieme zabezpečiť maximalizáciu Vášho obchodného potenciálu v on-line konkurencii.

Naši právni experti na internetové podnikanie majú bohaté skúsenosti s:

 • obchodnými podmienkami webových stránok
 • ochranou osobných údajov
 • zmluvami s užívateľmi webových stránok
 • zmluvami o web dizajne
 • zmluvami o webhostingu
 • právnymi záležitosťami týkajúcich sa domén
 • auditmi webových stránok
 • predpismi na ochranu spotrebiteľa
 • predpismi internetového podnikania
 • spormi o názov domény, vrátane sťažností Svetovej organizácii duševného vlastníctva (WIPO)
 • nárokmi vyplývajúcimi z ohovárania v on-line priestore
 • ochranou dát

Advokátska kancelária JUDr. Ing. Michal Juhás ponúka pestrú škálu právnych služieb pre svoju rozmanitú klientsku základňu. Hlavnými oblasťami práva, v ktorých pôsobíme, sú uvedené v sekcii Služby tejto stránky. Naše právne služby možno rozdeliť do nasledujúcich hlavných kategórií:

obchod

Snažíme sa poskytovať nákladovo efektívne riešenia a poradenstvo pre našu obchodnú klientelu, či už ide o jednu zmluvu alebo komplexné transakcie. Pracujeme pre súkromné ​​obchodné spoločnosti (od globálnych organizácií, malých a stredných podnikov) a podnikateľov, rovnako ako iné firmy a finančníkov.

financie

Rozumieme financiám a dôležitosti získania efektívnych riešení. Zastupujeme známe obchodné spoločnosti a iné inštitúcie, ktoré poskytujú alebo zabezpečujú širokú škálu obchodných produktov na svojich trhoch. Naši klienti sa spoliehajú na popredné vedomosti v rôznych oblastiach, ako sú kapitálové trhy, charity, komerčné nehnuteľnosti, firemné financie, súkromný kapitál, projekty a reality.

jednotlivci

Vykonávame širokú škálu služieb pre mnoho súkromných osôb. Snažíme sa minimalizovať strach a neistotu, ktorá prichádza so vstupom na právny proces, či už ide o súdne spory pre nehodu, pri výkone povolania, kúpu nehnuteľnosti, rozpad vzťahov alebo záležitosti súvisiace so zamestnaním.

verejné služby

Sme zvyknutí na poradenstvo pre verejné orgány v rôznych ústavných, obchodných a operatívnych záležitostiach. Patria medzi ne obce, obecné úrady, miestne úrady, štátne orgány, vzdelávacie zariadenia a organizácie a právnické osoby pre špeciálne účely ustanovené poskytovať verejné služby.

KONTAKT

Advokátska kancelária
JUDr. Ing. Michal Juhás
Mojmírova 12, 2. poschodie
040 01 Košice
Tel.: +421 948 535 701
Email: juhas@akjuhas.sk

NAPÍŠTE NÁM
VYHĽADÁVANIE:

ODBER NOVINIEK:


copyright 2019 © JUDr. Ing. Michal JUHÁS
Nájdite nás na Facebooku